Strona główna / Multimedia / Video / Grand Slam Sunday: Manchester United – Liverpool

Grand Slam Sunday: Manchester United – Liverpool

Rooney
23 marca o godzinie 14:30 rozpoczęło się jedno z dwóch arcyważnych spotkań „Grand Slam Sunday”: Manchester United vs. Liverpool. Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz pomiędzy odwiecznymi przeciwnikami. Wszystkich spragnionych multimediów z tej piłkarskiej wojny gorąco zapraszam, będziemy tutaj publikować video z wszystkimi ważnymi wydarzeniami na Old Trafford.

Dyskusja na forum »

Pierwsza połowa

6′ – Rooney sam na sam z Reiną

Niestety tym razem Wayne’owi się nie powiodło, ale z całą pewnością należą mu się brawa za walkę do końca i nie wymuszanie karnego.

24′ szansa Cristiano Ronaldo

Crisowi brakowało nie dużo, ale Reina był na posterunku. Widać, że Portugalczyk nie chce poprzestać na pobiciu rekordu George’a Besta

26′ strzał Gerrarda

„Groźny” strzał Gerrarda, jak się okazało ponad poprzeczką. Czy tylko na tyle było stać podopiecznych Beniteza?

34′ Gol! Wes Brown daje prowadzenie United!

Dośrodkowanie Rooneya i szczęśliwy „strzał” Browna. Widać, że Wes chciał uderzyć główką, ale jakimś cudem skierował piłkę do bramki Liverpoolu plecami… Jak to mawiają – szczęście sprzyja lepszym.

44′ Czerwona kartka dla Mascherano – Liverpool gra w 10!

Szczyt debilizmu – niepotrzebna dyskusja z sędzią przez co Mascherano wylądował z 2 żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, na trybunach. Ciekawe co powiedział arbitrowi, że ten pokazał mu kartonik?

Druga połowa

54′ Ronaldo i strzał na bramkę z rzutu wolnego

Ronaldo ustawia piłkę na 17 metrze przed bramką Jose Reiny, przymierza się do strzału…..ale piłka mija prawy słupek o kilkadziesiąt centymetrów.

56′ Szansa Rooneya

Van der Sar zauważa dobrze ustawionego Rooneya i kieruje do niego długie podanie. Anglik wychodzi sam na sam z Pepe Reiną, jednak po raz kolejny górą z pojedynku obu zawodników wychodzi bramkarz Liverpoolu. Dobitka Andersona przelatuje koło bramki.

74′ szansa Teveza

Carlos Tevez już w swojej pierwszej sytuacji po wejściu z ławki rezerwowych, miał szansę zdobyc bramkę dla Czerownych Diabłów. Na posterunku był jednak Reina, który w 2. połowie niejednokrotnie już powstrzymywał ataki United.

79′ Ronaldo i 2:0!

W 73. minucie Nani zmienia Ryana Giggsa. 6 minut później wykonuje rzut rożny, piłka trafia na głowę Ronaldo i mamy 2:0! To już koniec marzeń Liverpoolu o wywiezieniu jakiegokolwiek punktu z Old Trafford.

81′ Nani! 3:0 dla United

Nani zalicza prawdziwe wejście smoka! Rooney rozgrywa piłkę przed polem karnym, już zamierza strzelac na bramkę, ale zauważa lepiej ustawionego Portugalczyka. Ten z kolei drybluje do środka, mija 2 obrońców gości i popisuje się świetnym strzałem! Reina nie miał żadnych szans. Jest 3:0, Liverpool na kolanach!