Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redcafe.pl razem z Redlogiem!

Redcafe.pl razem z Redlogiem!

Z przyjemnością informujemy, iż jedna z najlepiej rozpoznawanych marek na polskiej scenie Manchesteru UnitedRedcafe.pl stała się własnością Redloga! Po długich negocjacjach przejęliśmy Redcafe, gdzie znajdowało się forum Czerwonych Diabłów. Wiele się nie zmieniło – od tej pory wpisując w przeglądarkach nowo nabyty przez nas adres waszym oczom ukaże się forum redloga, które jest w tej chwili jednym z najprężniej rozwijających się for sportowych.

To oczywiście nie wszystko. Redcafe.pl to także wiele innych korzyści zarówno dla nas, jak i dla Was, drodzy Czytelnicy. Obecnie testujemy konta pocztowe @redcafe.pl, które powinniśmy oddać do Waszej dyspozycji już niebawem. Nasza skrzynka pocztowa będzie spełniała najwyższe światowe standardy, udostępniając 6 GB pojemności na e-maile bez spamu, bez zbędnych reklam. Poza pocztą – za pomocą tego samego konta @redcafe.pl – mamy jeszcze kilka innych propozycji. Między innymi internetowy kalendarz z notatkami dla aktywnych, czy też wygodne miejsce do trzymania, tworzenia i zarządzania dokumentami dla zapracowanych. Nie boisz się swojej przynależności do Manchesteru United? Zarezerwuj sobie ekskluzywny, porządny e-mail @redcafe.pl już niebawem!

Korzystając z okazji chcę przekazać Wam kilka informacji na temat mobile’a:

Nasza ekipa techniczna pracuje nad błędem, który powodował, że do niektórych ludzi nie docierały SMSy. Pomagaliśmy już na wiele sposobów, jednak natrafiliśmy również na nowe problemy. Teraz skupiamy się głównie na zażegnaniu problemów. Będziecie informowani na bieżąco. – informuje nas serwis Twitter.com

Już od jakiegoś czasu docierały do nas informacje, że do niektórych z was nie dochodzą SMSy. Wygląda na to, że już niebawem nie będzie żadnych tego typu kłopotów. Może się powtórzę, ale to jeszcze nie koniec nowości!

Przewiń na górę strony