Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Redlog laureatem konkursu Bloger Roku 2007!

Redlog laureatem konkursu Bloger Roku 2007!

Jak zapewne doskonale wiecie, Redlog wystartował w konkursie na Blogera Roku 2007 organizowanego przez portal Wiadomości24.pl. Kilka dni temu otrzymałem e-maila, z bardzo dobrą wiadomością…

Dowiedziałem się, że Redlog znalazł się w finale konkursu i jego autorzy zostali zaproszeni na galę finałową, która odbyła się dzisiaj o godzinie 12:00 w warszawskiej Kinotece. Na galę wybrało się dwóch redaktorów – Pogromca oraz Wojtas. Kilkanaście minut po rozpoczęciu było już wiadomo – Redlog zwyciężył w kategorii „Kultura i media”. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, ale nie byłoby tego, gdyby nie Wasze głosy! Dlatego jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy.

Warto dodać, że jest to nagroda bardzo prestiżowa, w plebiscycie startowali chociażby Janusz Korwin-Mikke czy Beata Pawlikowska, a dyplom dla Redloga wręczał Paweł Fąfara, redaktor naczelny dziennika „Polska”.

Jest to nie tylko wyróżnienie, ale też pewnego rodzaju nobilitacja. Zaistnieliśmy, nasza praca została nagrodzona i jesteśmy z tego bardzo, ale to bardzo dumni. Jednocześnie, jako redaktor naczelny Redloga, zapewniam, że nie spoczniemy na laurach i będziemy starali się jeszcze bardziej.

Na koniec zapraszamy do obejrzenia pełnych wyników konkursu.

Przewiń na górę strony