Nie przegap
Strona główna / Typy na 16. kolejkę Premiership

Typy na 16. kolejkę Premiership

Sobota z Premiership - fakty bukmacherskie
Przed nami kolejne zmagania drużyn najsilniejszej ligi świata, na których skupiają się bukmacherzy z całego świata. Najciekawszymi pojedynkami z perspektywy obecnej tabeli ligowej z pewnością będą mecze pomiędzy Aston Villą a Portsmouth oraz Newcastle a Birmingham. Oto czysto teoretyczne fakty bukmacherskie oraz nasze porady jak typować!

Aston Villa – Portsmouth (Sobota, 13:45)

Pierwsze spotkanie 16. kolejki Premiership zapowiada się niezwykle interesująco. Obie ekipy prezentują w tym sezonie wysoką formę, walcząc o prestiżowe miejsca zapewniające grę w europejskich pucharach. Portsmouth jest lepsze od swojego przeciwnika jedynie pod względem ilości zdobytych bramek, Villa zaś ma przewagę własnego boiska. W poprzednim sezonie starcia tych zespołów dwukrotnie zakończyły się remisem. Goście będą musieli radzić sobie bez Stiliyan Petrova. W The Pompey nie wystąpi Martin Cranie, Lauren i Linvoy Primus.

Aston Villa 7. miejsce 27 punktów
Portsmouth 6. miejsce 27 punktów
Nasz typ: 1:1
Średni kurs: 2.15; 3.25; 3.30
Proponowana stawka: 15 zł
Ryzyko: średnie

Newcastle – Birmingham (Sobota, 16:00)

Oto kolejny pojedynek sąsiadów. Chodzi oczywiście o sąsiedztwo w tabeli. Newcastle ma pięciopunktową przewagę nad swoim rywalem – celem Srok jest zajęcie przyzwoitego miejsca w lidze, podczas gdy Birmingham stara się utrzymać w lidze, co do tej pory wychodzi im bardzo dobrze. Gospodarze nie potrafią wygrać już od dłuższego czasu, zaliczając ostatnio remis z ligowym liderem – Arsenalem. Birmingham pokonało wówczas Tottenham 3:2. Kontuzjowani w Newcastle: Stephen Carr, Abdoulaye Faye, Michael Owen i Claudio Cacapa. Birmingham zagra bez wykluczeń.

Newcastle 11. miejsce 19 punktów
Birmingham 12. miejsce 14 punktów
Nasz typ: 2:1
Średni kurs: 1.85; 3.30; 4.35
Proponowana stawka: 15 zł
Ryzyko: średnie

Tottenham – Manchester City (Niedziela, 16:00)

Nie oszukujmy się – Tottenham zaskoczył w tym sezonie chyba samego Maćka z Klanu. Drużyna Kogutów grała przez pewien okres tak słabo, że poważnie zaczęto bać się strefy spadkowej. Na całe szczęście przyszedł Juande Ramos, który znacznie poprawił sytuację w zespole. Można śmiało powiedzieć, że najgorsze Tottenham ma już za sobą. Bukmacherzy zgodnie wyznają zasadę po nocy nadchodzi dzień, uznając gospodarza za faworyta. Manchester City ma za sobą wspaniały początek sezonu, czego również nikt się po nich nie spodziewał. W Spurs na pewno nie zagra zawieszony Robbie Keane. Zapowiada się ciekawy mecz.

Tottenham 16. miejsce 12 punktów
Manchester City 5. miejsce 30 punktów
Nasz typ: 2:1
Średni kurs: 2.05; 3.25; 3.60
Proponowana stawka: 15 zł
Ryzyko: średnie

Przewiń na górę strony