Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Pokaż swoją pracę!

Pokaż swoją pracę!

Pokaż swoją pracę!
Pierwszy blog sportowy tego typu – Redlog.pl istnieje już od 189 dni, w trakcie których staraliśmy się dostarczać Wam – drodzy Czytelnicy – świeże, najlepsze artykuły każdego dnia. Jedne spotykały się z mniejszym, inne z większym entuzjazmem, jednak jedno jest pewne; Redlog ustalił bardzo wysokie standardy wśród sportowych publikacji. Jesteśmy świadomi coraz większej popularności oraz zapotrzebowania na wpisy, i pomimo licznego grona autorów nie zawsze jest z tym łatwo. Wielu z nas zdaje w tym roku maturę, inni idą na studia.

Dlatego zwracamy się do Was, Czytelników, chcąc zmotywować piszącą część z Was do pokazania swojej pracy na łamach naszego serwisu sportowego. Służy do tego specjalny formularz dostępny tutaj. Jeżeli twoje bazgroły naprawdę nam się spodobają, możesz liczyć na to że zostaną one opublikowane. Jeśli bowiem jesteś zainteresowany (zainteresowana) dłuższą pracą u nas, możesz wypełnić drugi z kolei formularz – Dołącz do nas!. Wymagania podane są w powyższym dziale. Co do tematyki wpisów nikt nie ma chyba najmniejszych wątpliwości (Manchester United, Premiership i piłka nożna jako taka). Szczególną uwagę powinni poświęcić tutaj przyszli studenci dziennikarstwa sportowego. Praca w młodym, kreatywnym oraz bardzo wymagającym zespole z pewnością dobrze odbije się na przyszłej pracy na studiach.

Korzystając z okazji chciałbym oficjalnie przedstawić serwis mobile.redlog.pl, który został stworzony z myślą o każdym fanie Manchesteru United. Dzięki naszej specjalnej ofercie będziecie mogli otrzymywać darmowe relacje z meczów United na SMS, co jest pewnego rodzaju nowością w polskim internecie. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z naszej usługi!

Na koniec dziękujemy wszystkim Czytelnikom za wsparcie w pierwszych dniach istnienia naszego bloga. Po niemalże dwustu dniach działalności Redlog wciąż się rozwija i wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Mamy ponadto jeszcze nie jednego asa w rękawie, na nowości przyjdzie jednak jeszcze czas. Przed nami kolejne dni pracy, odwiedzajcie nas często!

Przewiń na górę strony