Nie przegap
Strona główna / Ogólne / Witamy na Redlog.pl!

Witamy na Redlog.pl!

Redlog.pl - Manchester United - blog fanów
Po krótkiej przerwie powracamy, by znów tworzyć dla Was i informować Was o tym, „co w trawie piszczy”. Co prawda przez kilkadziesiąt godzin korzystanie z Redloga było niemożliwe, ale w tym czasie postaraliśmy się ulepszyć to, co było do tej pory tworzone. Zmian zaszło sporo jak na tak krótki czas. No ale po kolei…

Na sam początek… Jak widzicie, zmienił się adres strony. Nie jest już połączona w żaden sposób z innym serwisem – działa w pełni oddzielnie i niezależnie, o czym najlepiej świadczy zupełnie odrębny adres – http://redlog.pl . Jest on krótszy niż poprzedni, a więc łatwiejszy do zapamiętania i mamy nadzieję, że ułatwi Wam to korzystanie z serwisu (jeśli oczywiście nie zapisaliście go jeszcze w „Ulubionych” lub w kanałach RSS, co wobec teraźniejszych zmian, mamy nadzieję, pozostanie tylko kwestią czasu :-) ).

Przede wszystkim zmieniła się także nieco tematyka Redloga. Do tej pory skupiała się ona tylko i wyłacznie na ukochanym przez nas wszystkich Manchesterze United. Teraz jednak jej treść będzie się skupiała oczywiście nadal głównie wokół Czerwonych Diabłów, ale dodamy do tego wątki z pozostałych klubów i wydarzeń z samej Premiership – abyście zawsze wiedzieli, co dzieje się naokoło Manchesteru United w walce o trofea w Anglii. Dodatkowo na Redlogu będziecie mieli okazję czytać teksty publicystyczne – eseje, felietony, ale także formy krótkie i treściwe – w ten sposób każdy i każda z Was znajdzie tu coś dla siebie.

Wzmocniła się także ekipa redaktorów. Stworzyliśmy jeszcze silniejszą grupę ludzi, niż była tu obecna na początku. Stara gwardia zostaje tu w całości, dlatego nadal będziecie mieli przyjemność czytać ich publikacje. Do grona redakcji zostało jednak przyjętych kilka osób „z zewnątrz”. Nasz skład rysuje się więc następująco:
Po pierwsze nad wszystkim sprawuje opiekę Radzio. Dba o Redlog od stronych technicznej i udziela się nieco rzadziej, niż pozostali członkowie redakcji.
Po drugie wśród osób, które będą umieszczały tu wpisy dość często spotkacie JoJo – któremu nigdy nie brakuje inspiracji do tego, co robi, Beckie – dysponujący wszechstronną wiedza o Manchester United, Kingmike – właściwie piłkarska alfa i omega i człowiek, który nie boi się również pisania długich, świetnych tekstów, Anirin – uwielbiający angielski football, Footy – jedna z dwóch kobiet tworzących ten blog, która, patrzy na Manchester United równie precyzyjnie i uważnie jak każdy inny wierny kibic, więc precz ze stereotypami!, Nedziu – daje z siebie wszystko i zobaczycie tego efekty, Prezydent – przymierzający się do studiowania dziennikarstwa sportowego kibic Manchesteru United, Pogromca – wszechstronny i niezastąpiony, Ringo – wielki fan Manchester United, Sarni – nasz „wujek cięta riposta” :), Simpleton – odważnie i dokładnie przedstawia każdy temat, który go interesuje i niczego nie uznaje za temat tabu, Syriusz – wieloletni kibic Czerwonych Diabłów, przytłaczający wiedzą niejednego z tych, którzy nazywąją siebie wiernymi fanami, Wiktor– jeszcze nie raz Was zaskoczy, Tomassen – filolog, lingwista, który wykazuje się wiedza na poziomie studiów filologii polskiej, więc nie ma mocnych, by jego tekstów nie czytało się dobrze. W redakcji obecna jest również druga przedstawicielka kobiet – Vtg87 znana z DevilPage.pl jako felietonistka, która będzie się starała ubarwiać Redlog.pl dłuższymi tekstami i sprawowała mały nadzór nad poprawnością pozostałych tekstów z racji studiów filologicznych.

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że Redlog.pl nie jest tworzony wyłącznie przez nas. Również Wy jesteście bardzo ważną częścią tej strony. Wasza obecność i komentarze sprawiają, że wszyscy chcemy to tworzyć dla Was. Dlatego mamy nadzieję „widywać” Was tu jak najczęściej i czytać wiele Waszych przemyślanych komentarzy!

Przewiń na górę strony