Nie przegap
Strona główna / Inny punkt widzenia / Ferguson i prezent od sponsora

Ferguson i prezent od sponsora

Sir Alex Ferguson & iPod
Doskonale wiemy jak technika idzie na przód, co jakiś czas inżynierowie zaskakują nas nowymi produktami, takimi jak odtwarzacze mp3, czy iPody. To właśnie ten drugi – iPod – zaczyna być jednym z najbardziej pożądanych odtwarzaczy muzyki i filmów. Do iPodów dostępnych jest wiele akcesoriów, takich jak stacje dokujące, zestawy samochodowe, piloty czy tunery radiowe, dostarczanych przez Apple’a jak i współpracujących z nim dostawców. Bardzo popularne są różnego rodzaju etui z uwagi na łatwe rysowanie się obudów tych odtwarzaczy. Ostatnio jednym z posiadaczy tego nowoczesnego sprzętu grającego stał się Sir Alex Ferguson.

Niewiadomo ile piosenek ma na swoim iPodzie Szkot, ale z pewnością zostało mu jeszcze „trochę” miejsca. Na iPodzie mieści się bowiem od 8 do 20 tysięcy piosenek (w zależności od pojemności dysku). Na dzień dzisiejszy, jak powiedział sam Ferguson możemy być pewni, że na jego osobistym odtwarzaczu dominuje muzyka z lat sześćdziesiątych. Sponsor klubu, Nike podarował szkoleniowcowi „Czerwonych Diabłów” prezent, ale ten nie do końca wiedział co to jest. Z pomocą przyszedł mu jego 12-letni wnuczek, Jake.

– Jake powiedział do mnie „Dziadku, to jest iPod!”. Dodał także, że jest to najlepszy wynalazek na całym świecie. Mam na nim wszystkie moje płyty, piosenki z lat sześćdziesiątych w wykonaniu Sinatry, Deana Martina czy Nata King Cole’a. Mam też na iPodzie dużo Simply Red, czyli Micka Hucknalla. To w porządku facet, bardzo go lubię – nie krył Ferguson.

Przewiń na górę strony